ياردان قلي ياردان قلي .

ياردان قلي

فروشگاه اينترنتي چيست؟

فروشگاه اينترنتي چيست؟

 

به سايت ها و شركت هايي كه كالاها يا خدمات خود را به صورت آنلاين و در فضاي اينترنت به فروش مي رسانند، فروشگاه اينترنتي مي گويند اما توجه داشته باشيد كه در اين مقاله ما 11 سايت خريد آنلاين كالاي فيزيكي را مورد بررسي قرار مي دهيم يعني تنها سايت هايي كه كالاي فيزيكي به فروش مي رسانند و براي فروشگاه هايي كه خدمات اينترنتي عرضه مي كنند مطلبي جدا منتشر خواهيم كرد.

فروشگاه اينترنتي چيست و چگونه كار ميكند؟ | CGR

در اين مقاله سعي كرده ايم فروشگاه ها را بر اساس فاكتورهاي مختلفي مورد بررسي قرار دهيم ، برخي از اين فاكتورها شامل: ميزان خلاقيت در كار ، نوآوري هاي عرضه شده، ميزان بازديد كنندگان از سايت، تجربه كاربري، تجربه هاي خوب و بد خريد، روش هاي بازاريابي و موارد مختلفي ديگر كه حدي كه قابل بررسي باشد، هستند. ما با استفاده از فاكتورهايي كه عرض كرديم سعي كرده ايم بهترين فروشگاه هاي اينترنتي ايران را در اين مطلب ليست كنيم.

ويژگي هاي يك فروشگاه انلاين  قابل اعتماد چيست؟

 

فروشگاه هاي اينترنتي هر كدام ويژگي هاي مثبت و منفي خود را دارند، و شايد يكي از دلايلي كه اشخاص تمامي خريد هاي خود را تنها از يك فروشگاه اينترنتي انجام نمي دهند همين موضوع باشد. در ابتداي اين مقاله مي خواهيم ويژگي هاي بهترين فروشگاه اينترنتي و يك فروشگاه آنلاين خوب و معتبر را عنوان كنيم تا در ابتدا بدانيم كه بهترين فروشگاه اينترنتي بايد چه ويژگي هايي داشته باشد.

 

لازم است بدانيد كه يكي از مهم ترين و اصلي ترين ويژگي كه هر فروشگاه اينترنتي بايد آن را داشته باشد اين است كه بايد تجربه كاربري خوب و دلپذيري داشته باشد به اين معني كه كاربري كه از سايت بازديد مي كند حتي اگر خريدي هم انجام ندهد اما حس خوبي را تجربه كند.


برچسب: فروشگاه اينترنتي چيست؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۴:۳۹ توسط:صمن موضوع:

تبليغات، اصلي ترين راه براي توسعه كسب و كارهاي نوپا

تبليغات، اصلي ترين راه براي توسعه كسب و كارهاي نوپا و معرفي محصولات تازه و خدمات جديد مي باشد.

تبليغات هوشمندانه و تاثيرگذار باعث ماندگاري برند و نام هاي تجاري و توليدي در ذهن مخاطبين مي شود.

تبليغات خلاقانه، با ايده هاي منحصر به فرد و جذاب، نظر مردم را جلب كرده و تصويري درخشان در ياد آن ها باقي مي گذارد.

برخي تبليغات، با برانگيختن احساس كنجكاوي مخاطب، او را به تحقيق و جست و جوي بيشتر در مورد موضوع تبليغ، ترغيب مي كند و اين نيز يكي از روش هاي قدرتمند براي جذب مشتري است.

در كل تبليغات بايد متناسب با ويژگي هاي جامعه هدف، با تمركز بر معرفي خلاقانه و چشمگير محصولات، خدمات و مشاغل بوده و در نهايت به افزايش مشتري و متقاضي، منجر شود.

تبليغات فقط منحصر به برندها و مشاغل تازه تاسيس نبوده و تاثيرات مهمي نيز براي برندها و مشاغل قديمي و معتبر دارند.

استفاده از ابزار مناسب و مرغوب و با كيفيت براي تبليغات و نمايش آگهي ها، بسيار اهميت دارد.

يكي از روش هاي بسيار متداول تبليغات با پيشينه تاريخي طولاني، استفاده از اعلام در سطح شهر براي جلب نظر عموم مردم است.

شكل 1: صنعت تابلوسازي و تبليغات پر بازده

نقش پررنگ و مهم صنعت تابلوسازي در تاثيرگذاري تبليغات شهري و عمومي

تابلوهاي تبليغاتي، بنرها و اعلان هاي عمومي كه در امتداد روش هاي كهن نصب اعلاميه هاي مهم در فضاهاي عمومي، توسعه يافته اند؛ با كاركرد هاي مختلف و تاثيرات متنوع، براي نصب در گذرگاه ها و فضاهاي عمومي و اجتماعي، توسط شركت هاي تابلوسازي، طراحي و توليد مي شود.

شركت هاي تابلوسازي، براي ساخت تابلوهاي مناسب جهت امر تبليغات و بيلبوردهاي نصب اعلاميه و آگهي، با توجه به نياز و سليقه مشتري، طبق سفارش آن ها، در اندازه مورد نظر، اقدام به طراحي و ساخت تابلو ها مي كنند.

تابلوهاي مورد استفاده براي اعلان و تبليغات انواع گوناگوني دارند، مانند تابلو روان، تابلو استيل، تابلو كامپوزيت، تابلو فلزي، تابلو فلكسي، تابلو لايت باكس و ...

شركت هاي توليد كننده تابلو هاي مختلف كه مورد استفاده براي تبليغات و بنر هاي آگهي هستند، معمولا خدمات نصب و نگهداري ( تعميرات ) اين تابلو ها را نيز بر عهده دارند.

 

تابلو سردرب، هم كاربرد تبليغاتي دارد و هم جهت اطلاع رساني يا خوش آمدگويي به كار مي رود.

حتما در سطح شهر، همواره شاهد انواع تابلو هاي تبليغاتي و تابلوهاي اعلام، بوده ايد. يكي از كاربردهاي اصلي استفاده از تابلوها در فضاهاي عمومي، براي تابلو سردرب، جهت نصب در بالاي ورودي هاست؛ كه هم مي تواند جنبه تبليغاتي داشته باشد و هم با معرفي مكاني كه درب مورد نظر، ورودي آنجا مي باشد، راهنماي خوبي حاوي اطلاعات مفيد براي عابرين و رهگذران است تا با آگاهي از اين اطلاعات، در صورت نياز به مكان مورد نظر مراجعه نمايند. همچنين اين تابلوها براي مشخص نمودن بخش هاي مختلف و اتاق هاي يك مجموعه، كاربرد دارند.

اگر مي خواهيد نام و برند خود را در بالاي ورودي مكان مورد نظرتان نصب كنيد، يا اطلاعيه اي را به نظر مردم برسانيد، و يا پيام خوش آمدگويي خود را براي خير مقدم مراجعين و مشتريان خود، در بالاي درب ورودي نصب كنيد، مي توانيد از تابلوهاي اعلان سردرب در ابعاد مختلف و اشكال بسيار متنوع و طراحي خلاقانه، استفاده نماييد.

شكل 2: انواع تابلو سردرب

تابلو روان، فضاي بينهايت و قابل تغيير براي اعلان هاي مختلف از جمله تبليغات فراهم مي آورد.

تابلو روان ال. اي. دي ماژول، تابلوهايي هستند كه داراي چراغ هاي ال. اي. دي درخشان با امكان برنامه ريزي رقص نور بوده و قابليت نمايش تصاوير و متن هاي متحرك را دارند. اين تابلو ها علاوه بر اينكه به علت روشنايي،  به خصوص در تاريكي، چشمگير هستند، اين امكان را فراهم مي كنند كه با تغيير تصاوير قابل نمايش، به راحتي چندين پيام و تصوير و اعلان را در يك تابلو، در معرض ديد عموم در آورند.

شكل 3: تابلو روان

تابلو روان اغلب از ماژول هاي تك رنگ تشكيل شده اند و از آنجا كه رنگ قرمز، رنگ مخصوص اعلام بوده و چشمگير است، معمولا اكثر اين تابلوهاي تك رنگ، از ال. اي. دي هاي قرمز رنگ، ساخته مي شوند؛ اما گاها با استفاده از تركيب رنگي اين ماژول ها، تابلوهاي روان چند رنگ ال اي دي، ساخته مي شوند

البته تابلو روان، به منبع انرژي احتياج دارد كه با منبع تغذيه و مصرف برق بسيار كم، كار مي كنند. اين تابلوها ويژگي هاي مختلفي دارند برخي از آن ها، ضد ضربه و قابل شست و شو هستند و برخي نيز داراي حافظه زياد و امكان پخش صوتي و بلندگو بوده و در اصطلاح، تابلو روان سخنگو هستند.

برخي از آن ها قابليت نمايش تصوير را دارند و برخي نيز فقط براي نمايش متن، برنامه ريزي مي شوند. برخي از تابلوهاي روان امكان تنظيم بر زبان هاي مختلف مانند فارسي و انگليسي همزمان را دارند.

تنظيم نوع نمايش و عبور تصاوير، امكان پخش تصاوير با رنگ بندي مختلف و ... از جمله ديگر ويژگي هاي تابلو روان است كه بر اساس نوع آن، و هزينه اي كه براي خريد آن در نظر داريد، براي تابلو روان در نظر گرفته مي شود.

از تابلو روان، استفاده هاي بسيار متنوعي مي شود. از اين تابلوها براي تبليغات، براي استفاده بر سردرب ها، داخل اتوبوس ها، پشت ماشين ها، اماكن شهري، داخل فضاهاي عمومي، مترو و .... در اندازه مختلف با قابليت هاي متفاوت استفاده مي شود.

 

قيمت تابلو روان بالا اما، در مجموع مقرون به صرفه است.

شايد هزينه تابلو روان براي تبليغات و آگهي، بالا باشد، اما با توجه به امكانات آن، و نيز كاربرد متفاوت و وجود قابليت تغيير محتوا و تنظيم شكل نمايش تصاوير، كه امكان استفاده هاي مختلف در آن واحد و يا تغيير در طول زمان، به وسيله يك تابلو را فراهم ميكند، در مجموع، اين هزينه بالا مقرون به صرفه خواهد بود.

قيمت تابلو روان بر اساس ويژگي ها و ابعاد آن معمولا از حدود يك ميليون تا 15 ميليون متغير مي باشد.

هرچند كه با توجه به تاثيرات مثبت تبليغات پر بازده و جذاب براي توسعه كارها، مسلما هزينه اي كه براي تابلو روان به عنوان يك ابزار شكيل و جذاب براي تبليغات در فضاهاي عمومي، در نظر مي گيريد، هزينه اي مفيد به عنوان بخشي از سرمايه گذاري توسعه شغلي است كه موجب افزايش بازگشت سرمايه خواهد شد.

9hwq_z7.jpg

شكل 4: انواع تابلو روان ال. اي. دي

 

منبع : تابلو الماس


برچسب: تبليغات، اصلي ترين راه براي توسعه كسب و كارهاي نوپا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۲:۱۳ توسط:صمن موضوع:

سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد

سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد

وبلاگ مقالات سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد

فضاي كار اشتراكي

فضاي كار اشتراكي

 

سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد عنوان مقاله اي از سايت است كه مي خواهد بهره روي استارتاپ از اين محيط را افزايش دهد.

خداحافظي همكاران، راهروهاي پرپيچ و خم خاكستري، نورپردازي تند و سالني كه در سكوت فرورفته است، اين‌ها همه جزئي از محيط‌هاي مشترك كاري و فضاي كار اشتراكي هستند.

منظور از فضاي كار اشتراكي فضايي است كه

در اختيار افراد مستقل قرار مي‌گيرد تا بتوانند در آن فعاليت كنند.

در سال ???? ???? ميليون نفر در آمريكا به صورت مستقل كار مي‌كردند

كه ??????? نفر از آن‌ها در محيط‌هاي مشترك كاري با دكوراسيون شيك و داراي امكانات رفاهي كامل كه مورد علاقه كارآفرينان است كار مي‌كردند.

پيش‌بيني مي‌شود تا سال ????، ?? درصد از شركت‌ها محيط كاري خود را راه‌اندازي كنند.

رهبر بازار در اين زمينه شركت WeWork است

كه در حال حاضر ??? ميليون فوت مساحت، تنها در شهر نيويورك به افراد اختصاص داده است.

توانايي اجتماعي شدن در چنين اكوسيستم‌هايي محيط كاري را ايجاد مي‌كند

كه هر فرد با هر رده اجتماعي، سني و جنسيتي در آن احساس خوبي داشته باشد.

 

سخن نابغه روابط عمومي منهتن

يكي از نابغه‌هاي روابط عمومي كه در مركز شهر منهتن كار مي‌كرد مي‌گويد: «تنها قدم زدن به داخل سالن در من خلاقيت ايجاد مي‌كند و ديدن افراد در حال كار به من ايده مي‌دهد

فردي كه در يك شركت ? نفره كار مي‌كند و در املاك WeWork فعاليت مي‌كند

به زيبايي محيط مشترك كاري را در يك جمله توصيف مي‌كند: «اينجا اصلا شبيه دفتر پدرم نيست

با توجه به اين روند، احتمال دارد كه كار گروهي بخشي از زندگي كاري شما نيز بشود

اما در نظر داشته باشيد يك فضاي جديد نيازمند يك نوع رابطه اخلاقي بين غريبه‌هايي است كه با هم همكار مي‌شوند.

در ادامه راهنمايي‌هايي را در خصوص چگونگي برقرار كردن رابطه در اين محيط و تأثيرگذاري بر ديگران بيان مي‌كنيم.

هرگز نگوييد: «دوست داري زودتر از بقيه از اپليكيشن من استفاده كني؟»

با اين تفكر كه ديگر كاركنان، مشتري شما هستند وارد محيط نشويد.

شما بايد كسب‌وكار خودتان را خودتان بچرخانيد.

در عوض چه كنيم: بسياري از محيط‌هاي مشترك كاري يك فضاي داخلي دارند

كه شما مي‌توانيد در آن محصولات و خدمات خود را معرفي كنيد.

يك ويديوي تبليغاتي كوتاه بسازيد و بگذاريد كيفيت كارتان خودش را به ديگران معرفي كند.

سعي كنيد افراد را بشناسيد، ممكن است شما بتوانيد نياز آن‌ها را برطرف كنيد.

هميشه به خاطر داشته باشيد كه يك رابطه مؤثر برقرار كنيد

نه تنها به فكر فروش محصولات خود باشيد.

هرگز نگوييد: «ساعت ????? براي خوردن نوشيدني مي‌بينمت»

همكار خود را دوستتان ندانيد.

بايد بين دوست شخصي و يك آشنا در محيط كار فرق بگذاريد.

در حالي كه برخي از افراد مي‌خواهند با برقراري ارتباط يك فضاي اجتماعي در محل كار ايجاد كنند

برخي ديگر تنها به يك مكان آرام و مناسب براي انجام كارشان نياز دارند.

در عوض چه كنيم: به همكاران پيشنهاد دهيد نهار را در آشپزخانه با شما بخورند يا بعد از ساعت ? بعدازظهر دورهمي اجتماعي برگزار كنيد.

با استفاده از امكانات مشترك كه راحتي و نزديكي به همراه مي‌آورد ايجاد و حفظ مرز بين فردي كار مشكلي است.

شما كه نمي‌خواهيد فردي باشيد كه به خاطر صميميت زود و بيش از اندازه ديگران را از خود دور مي‌كند؟

هرگز نگوييد: «مي‌توانم در بخش شما كمي وقت بگذرانم»

اغلب محيط‌هاي كاري اين‌چنيني علاوه بر فضاي معمول دفتر كار خصوصي نيز براي اجاره دارند

اما بايد مبلغ قابل‌توجهي براي آن پرداخت كرد.

نشستن در اتاق‌هايي با ديواره‌هاي شيشه‌اي شفاف نيز تقريبا حريم خصوصي را حفظ نمي‌كند.

تنها درهاي بسته هستند كه نشان مي‌دهند نبايد وارد شويد.

در عوض چه كنيم: منتظر دعوت بمانيد.

هرگز نگوييد: «تنها به نظر مي‌رسيد، مي‌خواهيد كمي صحبت كنيم؟»

اجتماعي بودن بخشي از جذابيت كار كردن در محيط مشترك است

اما افراد مختلف ترجيح مي‌دهند در محيط‌هاي مختلف كار كنند.

اگر شخصي كنار پنجره روي مبل نشسته است بدين معني نيست كه كار نمي‌كند،

ممكن است دارد به موضوعي فكر مي‌كند.

در عوض چه كنيم: به فضا احترام بگذاريد.

خودتان را خيلي مشتاق و محتاج نشان ندهيد.

اگر كسي توجه شما را بخواهد با شما در ميان مي‌گذارد.

هرگز در مورد موضوعاتي مانند روابط جنسي، سياست يا مذهب حرف نزنيد

فكر نكنيد ديگران نيز ارزش‌ها و باورهاي شما را قبول دارند.

يك توافق‌نامه در خصوص همكاري در اين محيط‌ها وجود دارد كه توسط ???? نفر از افراد عضو اين فضاها امضا شده است

و ارزش‌هاي همكاري مانند ارتباط، همدلي و فرصت‌يابي را تدوين كرده است

اما اين بدين معني نيست كه همه افراد بايد به دنيا به يك چشم نگاه كنند.

در عوض چه كنيم: در خصوص روند كسب‌وكار، ورزش، فيلم، مجلات و … صحبت كنيم.

اگر موضوعات ديگري به ميان آمد از منظر ديگري به صحبت‌ها گوش دهيد،

مراقب لحن صدايتان باشيد

و اگر بحث بيشتر پيش رفت عذرخواهي كرده و محيط را ترك كنيد.

هرگز نگوييد: «به نظر تو پسر طبقه سومي آدم مزخرفي نيست؟»

در خصوص ديگر افراد بددهني نكنيد.

چرا كه شما در يك فضاي اشتراكي شناخت چنداني از افراد نداريد

و ممكن است قضاوتتان بر آينده كاريتان تأثير بگذارد.

در عوض چه كنيم: فرصتي پيدا كنيد تا دوباره با آدمي كه احساس خوبي به آن نداشتيد روبرو شويد.

اگر دوباره احساس بدي پيدا كرديد سعي كنيد با آن فرد ارتباط برقرار نكنيد.

در هر حال شايعه‌پراكني نكنيد.

هرگز نگوييد: «حوصله ندارم به سخنراني بروم اما در واقع مجبورم»

خودتان را مجبور به شركت در مراسمي كه به آن علاقه‌مند نيستيد نكنيد.

ايجاد الزام براي شركت در مراسم جمعي ممكن است موجب شود حرفي بزنيد يا رفتاري انجام دهيد كه دوست نداريد.

بهتر است خيلي مؤدبانه دعوت ديگران را رد كنيد.

در عوض چه كنيم: حقيقت را بگوييد و براي شركت نكردن در مراسم خودتان را قضاوت نكنيد.

براي ديگران زمان لذت‌بخشي را آرزو كنيد.

هرگز نگوييد: «نوشيدني‌ها افتضاح و تلويزيون‌ها كوچك هستند»

امكانات را بي‌ارزش نكنيد.

اين امكانات مستقل‌تر و آزاد ? تر از محيط‌هاي كاري ديگر هستند.

انتقاد كردن ممكن است شما را فردي ناسپاس جلوه دهد.

در عوض چه كنيم: از راحتي لذت ببريد، ممكن بود همه چيز بدتر هم باشد!

 

فضاي كار اشتراكي جذاب پاراديس هاب در شبكه هاي اجتماعي:

شماره دفتر كار: ???????????

آدرس دفتر كار: شعبه مركزي: تهران، بلوار ارتش غرب، بعد از بلوار اوشان، خيابان ابوالفضل صميع، شعبه باغ بهشت

 

https://www.linkedin.com/company/paradisehub

https://t.me/paradisehub

https://www.instagram.com/paradisehub.ir

 


برچسب: سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۳:۵۴ توسط:صمن موضوع:

سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد

سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد

وبلاگ مقالات سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد

فضاي كار اشتراكي

فضاي كار اشتراكي

 

سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد عنوان مقاله اي از سايت است كه مي خواهد بهره روي استارتاپ از اين محيط را افزايش دهد.

خداحافظي همكاران، راهروهاي پرپيچ و خم خاكستري، نورپردازي تند و سالني كه در سكوت فرورفته است، اين‌ها همه جزئي از محيط‌هاي مشترك كاري و فضاي كار اشتراكي هستند.

منظور از فضاي كار اشتراكي فضايي است كه

در اختيار افراد مستقل قرار مي‌گيرد تا بتوانند در آن فعاليت كنند.

در سال ???? ???? ميليون نفر در آمريكا به صورت مستقل كار مي‌كردند

كه ??????? نفر از آن‌ها در محيط‌هاي مشترك كاري با دكوراسيون شيك و داراي امكانات رفاهي كامل كه مورد علاقه كارآفرينان است كار مي‌كردند.

پيش‌بيني مي‌شود تا سال ????، ?? درصد از شركت‌ها محيط كاري خود را راه‌اندازي كنند.

رهبر بازار در اين زمينه شركت WeWork است

كه در حال حاضر ??? ميليون فوت مساحت، تنها در شهر نيويورك به افراد اختصاص داده است.

توانايي اجتماعي شدن در چنين اكوسيستم‌هايي محيط كاري را ايجاد مي‌كند

كه هر فرد با هر رده اجتماعي، سني و جنسيتي در آن احساس خوبي داشته باشد.

 

سخن نابغه روابط عمومي منهتن

يكي از نابغه‌هاي روابط عمومي كه در مركز شهر منهتن كار مي‌كرد مي‌گويد: «تنها قدم زدن به داخل سالن در من خلاقيت ايجاد مي‌كند و ديدن افراد در حال كار به من ايده مي‌دهد

فردي كه در يك شركت ? نفره كار مي‌كند و در املاك WeWork فعاليت مي‌كند

به زيبايي محيط مشترك كاري را در يك جمله توصيف مي‌كند: «اينجا اصلا شبيه دفتر پدرم نيست

با توجه به اين روند، احتمال دارد كه كار گروهي بخشي از زندگي كاري شما نيز بشود

اما در نظر داشته باشيد يك فضاي جديد نيازمند يك نوع رابطه اخلاقي بين غريبه‌هايي است كه با هم همكار مي‌شوند.

در ادامه راهنمايي‌هايي را در خصوص چگونگي برقرار كردن رابطه در اين محيط و تأثيرگذاري بر ديگران بيان مي‌كنيم.

هرگز نگوييد: «دوست داري زودتر از بقيه از اپليكيشن من استفاده كني؟»

با اين تفكر كه ديگر كاركنان، مشتري شما هستند وارد محيط نشويد.

شما بايد كسب‌وكار خودتان را خودتان بچرخانيد.

در عوض چه كنيم: بسياري از محيط‌هاي مشترك كاري يك فضاي داخلي دارند

كه شما مي‌توانيد در آن محصولات و خدمات خود را معرفي كنيد.

يك ويديوي تبليغاتي كوتاه بسازيد و بگذاريد كيفيت كارتان خودش را به ديگران معرفي كند.

سعي كنيد افراد را بشناسيد، ممكن است شما بتوانيد نياز آن‌ها را برطرف كنيد.

هميشه به خاطر داشته باشيد كه يك رابطه مؤثر برقرار كنيد

نه تنها به فكر فروش محصولات خود باشيد.

هرگز نگوييد: «ساعت ????? براي خوردن نوشيدني مي‌بينمت»

همكار خود را دوستتان ندانيد.

بايد بين دوست شخصي و يك آشنا در محيط كار فرق بگذاريد.

در حالي كه برخي از افراد مي‌خواهند با برقراري ارتباط يك فضاي اجتماعي در محل كار ايجاد كنند

برخي ديگر تنها به يك مكان آرام و مناسب براي انجام كارشان نياز دارند.

در عوض چه كنيم: به همكاران پيشنهاد دهيد نهار را در آشپزخانه با شما بخورند يا بعد از ساعت ? بعدازظهر دورهمي اجتماعي برگزار كنيد.

با استفاده از امكانات مشترك كه راحتي و نزديكي به همراه مي‌آورد ايجاد و حفظ مرز بين فردي كار مشكلي است.

شما كه نمي‌خواهيد فردي باشيد كه به خاطر صميميت زود و بيش از اندازه ديگران را از خود دور مي‌كند؟

هرگز نگوييد: «مي‌توانم در بخش شما كمي وقت بگذرانم»

اغلب محيط‌هاي كاري اين‌چنيني علاوه بر فضاي معمول دفتر كار خصوصي نيز براي اجاره دارند

اما بايد مبلغ قابل‌توجهي براي آن پرداخت كرد.

نشستن در اتاق‌هايي با ديواره‌هاي شيشه‌اي شفاف نيز تقريبا حريم خصوصي را حفظ نمي‌كند.

تنها درهاي بسته هستند كه نشان مي‌دهند نبايد وارد شويد.

در عوض چه كنيم: منتظر دعوت بمانيد.

هرگز نگوييد: «تنها به نظر مي‌رسيد، مي‌خواهيد كمي صحبت كنيم؟»

اجتماعي بودن بخشي از جذابيت كار كردن در محيط مشترك است

اما افراد مختلف ترجيح مي‌دهند در محيط‌هاي مختلف كار كنند.

اگر شخصي كنار پنجره روي مبل نشسته است بدين معني نيست كه كار نمي‌كند،

ممكن است دارد به موضوعي فكر مي‌كند.

در عوض چه كنيم: به فضا احترام بگذاريد.

خودتان را خيلي مشتاق و محتاج نشان ندهيد.

اگر كسي توجه شما را بخواهد با شما در ميان مي‌گذارد.

هرگز در مورد موضوعاتي مانند روابط جنسي، سياست يا مذهب حرف نزنيد

فكر نكنيد ديگران نيز ارزش‌ها و باورهاي شما را قبول دارند.

يك توافق‌نامه در خصوص همكاري در اين محيط‌ها وجود دارد كه توسط ???? نفر از افراد عضو اين فضاها امضا شده است

و ارزش‌هاي همكاري مانند ارتباط، همدلي و فرصت‌يابي را تدوين كرده است

اما اين بدين معني نيست كه همه افراد بايد به دنيا به يك چشم نگاه كنند.

در عوض چه كنيم: در خصوص روند كسب‌وكار، ورزش، فيلم، مجلات و … صحبت كنيم.

اگر موضوعات ديگري به ميان آمد از منظر ديگري به صحبت‌ها گوش دهيد،

مراقب لحن صدايتان باشيد

و اگر بحث بيشتر پيش رفت عذرخواهي كرده و محيط را ترك كنيد.

هرگز نگوييد: «به نظر تو پسر طبقه سومي آدم مزخرفي نيست؟»

در خصوص ديگر افراد بددهني نكنيد.

چرا كه شما در يك فضاي اشتراكي شناخت چنداني از افراد نداريد

و ممكن است قضاوتتان بر آينده كاريتان تأثير بگذارد.

در عوض چه كنيم: فرصتي پيدا كنيد تا دوباره با آدمي كه احساس خوبي به آن نداشتيد روبرو شويد.

اگر دوباره احساس بدي پيدا كرديد سعي كنيد با آن فرد ارتباط برقرار نكنيد.

در هر حال شايعه‌پراكني نكنيد.

هرگز نگوييد: «حوصله ندارم به سخنراني بروم اما در واقع مجبورم»

خودتان را مجبور به شركت در مراسمي كه به آن علاقه‌مند نيستيد نكنيد.

ايجاد الزام براي شركت در مراسم جمعي ممكن است موجب شود حرفي بزنيد يا رفتاري انجام دهيد كه دوست نداريد.

بهتر است خيلي مؤدبانه دعوت ديگران را رد كنيد.

در عوض چه كنيم: حقيقت را بگوييد و براي شركت نكردن در مراسم خودتان را قضاوت نكنيد.

براي ديگران زمان لذت‌بخشي را آرزو كنيد.

هرگز نگوييد: «نوشيدني‌ها افتضاح و تلويزيون‌ها كوچك هستند»

امكانات را بي‌ارزش نكنيد.

اين امكانات مستقل‌تر و آزاد ? تر از محيط‌هاي كاري ديگر هستند.

انتقاد كردن ممكن است شما را فردي ناسپاس جلوه دهد.

در عوض چه كنيم: از راحتي لذت ببريد، ممكن بود همه چيز بدتر هم باشد!

 

فضاي كار اشتراكي جذاب پاراديس هاب در شبكه هاي اجتماعي:

شماره دفتر كار: ???????????

آدرس دفتر كار: شعبه مركزي: تهران، بلوار ارتش غرب، بعد از بلوار اوشان، خيابان ابوالفضل صميع، شعبه باغ بهشت

 

https://www.linkedin.com/company/paradisehub

https://t.me/paradisehub

https://www.instagram.com/paradisehub.ir

 


برچسب: سخناني كه نبايد در فضاي كار اشتراكي بيان كنيد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۱:۵۴ توسط:صمن موضوع:

به چه شيرآلاتي توكار گفته مي شود؟

به چه شيرآلاتي توكار گفته مي شود؟

 

بعد از تحول بزرگي كه در توليد شيرآلات ساختماني رخ داد، توليد شيرهاي توكار را مي‌توان بزرگترين تحول صنعت شيرآلات، به خصوص در ارتباط با طراحي معماري و دكوراسيون ساختمان به حساب آورد . به شيرآلاتي كه تمامي مكانيزم‌هاي آن نظير لوله‌ها و اتصالات، كارتريج، دايورتر و … درون ديوار قرار مي‌گيرد و تنها قاب روي مغزي و دسته شيرآلات بيرون ديوار اجرا مي‌شود و قابل رويت است، شيرآلات توكار گفته مي شود . اين نوع طراحي براي شيرآلات فضاي بيشتري در اختيار طراحان و معماران جاي داده است و تحولي شگرفي در طراحي داخلي ساختمان ايجاد كرده است.

 

نحوه نصب شيرآلات توكار

 

اكثر افراد فكر مي‌كنند شيرآلات توكار را تنها در خانه‌هاي تازه ساخت مي‌توان به كار برد، در حالي كه اين تصور كاملا اشتباه مي باشد. در خانه‌هاي قديمي نيز مي‌توان از اين شيرآلات استفاده نمود و به راحتي آنها را نصب كرد. بيشتر شيرآلات توكار نحوه نصب مشابهي را دارا هستند. با اين حال امكان دارد برخي شيرآلات به علت داشتن آپشن‌هاي خاص يا هر دليل ديگري روش نصب متفاوتي داشته باشند. حتي امكان دارد روش نصب شير روشويي، دوش، توالت و ظرفشويي نيز با يكديگر تفاوت داشته باشد.

 

در هر صورت نصب شيرآلات بخصوص شيرهاي توكار يك كار تخصصي مي باشد كه بهتر است توسط يك فرد متخصص و ماهر صورت بگيرد. اما اگر خودتان اندكي مهارت داشته باشيد با ديدن فيلم‌هاي آموزشي، كاتالوگ محصول، يا خواندن مقالاتي مانند راهنماي نصب شيرآلات توكار در سايت هاي گوناگون روش نصب آن را فرا بگيريد.

 

استفاده از نقشه لوله كشي بسيار مهم است

 

نكته حائز اهميت ايت است  كه نقشه لوله كشي بايد از قبل تهيه شده باشد و تمام لوله‌ها و اتصالات پشت پوشش ديوار و بصورت توكار نصب گردند زيرا هيچ كدام از اين تجهيزات نبايد قابل ديدن باشند. در خانه‌هاي قديمي نيز بهترمي باشد از نقشه لوله كشي استفاده شود تا كار تخريب ديوارها و نصب شيرآلات در زمان كمتر و با هزينه كمتر انجام شود. 

نحوه انتخاب شير توكار توالت

 

شيرآلات توالت فرنگي و ايراني اندازه‌هاي خاص خود را دارند به همين دليل قبل از انتخاب شيرآلات توكار، بايد نوع توالت خود را انتخاب نماييد. اينكه توالت ايراني مي‌خواهيد يا فرنگي، آيا توالت فرنگي شما از نوع وال هنگ است و … اهميت زيادي دارد زيرا تغييرات در مراحل بعدي سخت و هزينه بردار خواهد بود.

نكات مهم در خريد شيرهاي توكار

 

كيفيت مغزي يا اينفينيتي شيرآلات توكار  داراي اهميت زيادي هستند. كيفيت پايين مغزي در اين نوع شيرآلات، احتمال ايجاد نشتي و هزينه‌هاي تعمير بسيار بالايي را داراست؛ بنابراين در هنگام خريد شيرآلات توكار، توجه ويژه‌اي به كيفيت مغزي داشته باشيد.

همراه با شير بايد بازويي، سقفي، ديواري، براكت، زانويي، سردوش و شلنگ نيز خريداري شود و نكته مهم اين است اين تجهيزات بايد هماهنگي كامل با شيرآلات داشته باشند. در غير اين صورت نتيجه نهايي با مشكلاتي از قبيل كاركرد نادرست، يا عدم زيبايي مورد انتظار رو به رو خواهد شد.

هنگام خريد مغزي توكار، از موجودي كاور رويي و تنوع آن اطمينان حاصل كنيد. زيرا بعد  از خريد تنها از كاور همان برند مي‌توانيد استفاده كنيد. بنابراين بهتر است در هنگام خريد شيرآلات توكار و متعلقات آن همگي اجزا از يك برند تهيه شده باشد تا از بروز مشكلات جلوگيري شود.

qkew_image1.jpg

معايب شيرآلات توكار چيست؟

 

نصب دشوار

نصب شيرآلات توكار نسبت به شيرآلات روكار سخت‌ترمي باشدو براي اين كار نياز به زمان بيشتر، تجهيزات و كمك گرفتن از متخصص نياز داريد؛ زيرا بايد تمام لوله‌كشي‌ها و قسمت‌هاي خاصي از شير درون ديوار قرار بگيرند.

 

هزينه بالاي اجرا

يكي از فاكتورهاي مهم در خريد و نصب شيرآلات هزينه‌هاي آن مي باشد. اجراي اين شيرآلات درون ديوار انجام شده و در خانه‌هاي قديمي نياز به تخريب بخشي از ديوار و جايگذاري لوله‌ها و اتصالات دارد كه همه اين موارد باعث بالا رفتن هزينه‌هاي اجرا و عمل  خواهند شد.

 

تعمير سخت

امكان دارد قسمت خارجي شيرآلات توكار شما خراب شوند در اين صورت به راحتي به قسمت معيوب دسترسي داشته و مي‌توانيد آن را تعمير كنيد ولي اگر قسمت‌هاي نصب شده در ديوار دچار خرابي بشوند بايد ديوار را خراب كرده تا بتوانيد آن را تعمير كنيد. اينكار هم زمان زيادي نياز دارد، هم هزينه بالايي در پي خواهد داشت.

 

البته بايد اشاره كرد كه برخي از مدل‌هاي نسل جديد شيرآلات توكار، براي تعمير نيازي به تخريب ديوار ندارند و تنها با باز كردن چند مهره مي‌توان آن را از ديوار خارج كرده و پس از عيب يابي و تعمير دوباره نصب كرد.

 

نياز به فضاي كافي در ديوار

شايد شيرهاي توكار در خانه‌ها و فضاهاي كوچك بهترين انتخاب باشند، اما در اينجا ضخامت ديوار اهميت  خاصي پيدا مي‌كند و براي نصب شيرآلات توكار و تجهيزات وال هنگ مانند فلاش تانك توكار، نياز به فضاي كافي در ديوار است. به همين دليل در ديوارهايي با ضخامت كم امكان نصب اين تجهيزات وجود ندارد. 

آسيب به ديوارها

در صورت خرابي لوله‌ها و شيرآلات امكان نشتي آب و نفوذ آن به ديوار وجود دارد. اين نشتي مي‌تواند باعث آسيب ديدن ديوار شود. البته در برخي از مدل‌ها از صفحه فلزي نگهدارنده و لاستيك ديافراگم استفاده مي‌شود تا امكان نفوذ آب و در پي آن خرابي ديوار وجود نداشته باشد.

 

گرفتگي توسط رسوبات

در اكثر شيرهاي توكار از سوپاپ يا دايورتر براي انتقال آب به سر دوش استفاده مي‌شود. از آنجايي كه آب هميشه رسوباتي همراه خود دارد با گذشت زمان موجب گرفتگي، كاهش فشار آب يا حتي شكستن سوپاپ مي‌شود. در بعضي مدل‌ها با حذف كردن سوپاپ و تعبيه دايورتر در كارتريج از اين مشكل جلوگيري مي‌شود. 

مزاياي استفاده از شيرآلات توكار چيست؟

 

شيرآلات توكار به علت قرار گرفتن در ديوار از يك لايه محافظ شامل ميشوند كه موجب مي‌ گردد صدمات خاصي به آنها وارد نگردد و در برابر پوسيدگي نيز مقاوم‌ترو مستحكم تر باشند. همين موضوع باعث افزايش عمر شيرهاي توكار مي‌ گردد.

اين شيرآلات نسبت به شيرآلات كلاسيك اهرمي زيبايي بيشتري دارند و مي‌توانند فضاي سرويس بهداشتي را خاص و لوكس جلوه دهند.

شيرآلات توكار نياز به فضاي كمتري دارند و براي محيط‌هاي كوچك بسيار مناسب مي باشند.

تميز كردن اين شيرآلات بسيار راحتتر از شيرآلات روكار است.

كاهش در مصرف آب يكي از مهمترين مزاياي شيرآلات توكار مي باشد.

 

قيمت شيرآلات توكار

 

به طور كلي بايد گفت قيمت شيرآلات توكار تفاوت چنداني با شيرآلات روكار ندارد. بسته به برند مورد نظر، كيفيت و آپشن‌ها، قيمت شيرآلات توكار متغير است. شما مي‌توانيد قيمت به روز بهترين برندهاي شيرآلات توكار را در وب سايت چلونگر مشاهده كنيد.


برچسب: به چه شيرآلاتي توكار گفته مي شود؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۹:۰۰ توسط:صمن موضوع:

دستور پخت پنكيك با عسل

دستور پخت پنكيك با عسل

كسب‌وكار شما

8prc_w5.jpg

پنكيك از خوراكي هاي مورد علاقه مردم براي وعده صبحانه است. اين خوراكي خوشمزه بسيار اسان تهيه ميشود و ميتوان ان را به سادگي براي صبحانه پخت.  پنكيك يا كيك تابه‌اي، يك نوع كيك ساده، نازك و گرد و فوري است كه بيشتر در صبحانه‌ها و عصرانه‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. پنكيك يك ميان وعده پركالري است. در اين مقاله، طرز تهيه پنكيك خانگي و خوشمزه‌ به همراه ? روش براي تبديل پنكيك به پنكيك باترميلك توضيح داده شده است. پنكيك يك گزينه سريع براي صبحانه است كه به همراه عسل يا مربا ميل شود. پنكيك‌ها معمولا نازك و شيرين هستند و در تابه درست مي‌شوند و در سراسر دنيا دستور پخت متفاوتي دارند. تهيه پنكيك بسيار راحت است و مواد آن در همه‌ي خانه‌ها پيدا مي‌شود. در ادامه با طرز تهيه پنكيك خانگي خوشمزه ما را همراهي كنيد.

 

مواد لازم براي تهيه پنكيك خانگي:

 • تخم مرغ: ? عدد
 • شير: ? پيمانه
 • آرد سفيد: ? پيمانه
 • شكر: ? قاشق غذا خوري
 • كره: ?? گرم
 • نمك: يك چهارم قاشق چاي خوري
 • بكينگ پودر: نصف قاشق غذا خوري
 • روغن مايع: به مقدار لازم

دستور تهيه پنكيك خانگي :

 • در مرحله‌ي اول، كره را بگذاريد با دماي محيط هماهنگ شود و كم كم آب شود.
 • يك كاسه بزرگ را انتخاب كنيد و آرد سفيد را به همراه نمك، شكر و بكينگ پودر را به آن اضافه كنيد و به خوبي هم بزنيد تا مواد كاملاً مخلوط شوند.
 • در يك كاسه ديگر تخم مرغ را بشكنيد و هم بزنيد تا زرده و سفيده آن كاملا مخلوط شوند.
 • سپس شير را در حالي كه مدام در حال هم زدن تخم مرغ‌ها هستيد، كم كم به كاسه اضافه كنيد.
 • در انتها كره ذوب شده را نيز به بقيه مواد اضافه كنيد و خوب هم بزنيد تا انسجام پيدا كنند.
 • سپس مواد حاصله را به كاسه حاوي آرد اضافه كنيد و خوب هم بزنيد تا يكدست شوند. البته به اين نكته دقت كنيد كه زياد هم زدن باعث سفت شدن پنكيك‌ها مي‌شود.
 • نوبت به سرخ كردن پنكيك‌ها مي‌رسد. اگر تابه مخصوص پنكيك داريد و يا هر تابه‌اي كه در دسترس باشد و گرد باشد را بر روي اجاق گاز قرار دهيد و مقداري روغن درون تابه بريزيد (سعي كنيد كه روغن را اسپري كنيد).
 • بعد از اينكه روغن به اندازه كافي داغ شد. به اندازه يك ملاقه كوچك از مايه پنكيك را برداريد و داخل تابه بريزيد و آن را به صورت دايره‌اي در بياوريد. مراقب باشيد چون پنكيك بسيار نازك است، پس سريع آماده مي‌شود.
 • بعد از اينكه مايه پنكيك را در تابه ريختيد حدود يك دقيقه بعد خواهيد ديد كه بر روي پنكيك حفره‌هاي سوزني تشكيل مي‌شود كه اين نشانگر اين است كه پنكيك در حال سرخ شدن است.
 • سپس كمي لبه پنكيك را برگردانيد و اگر متوجه تغيير رنگ آن به كاراملي يا قهوه اي شديد، آن را با كفگير برعكس كنيد تا طرف ديگر آن نيز سرخ شود و كاراملي رنگ شود.
 • پنكيك بعد از سرخ شدن به راحتي از تابه جدا مي‌شود و به آن نمي‌چسبد.
 • بعد از اينكه با تمام مايه، پنكيك درست كرديد، آن‌ها را در يك ظرف زيبا قرار دهيد و آن را با مربا، عسل، نوتلا و يا شيره افرا سرو كنيد. براي تزيين آن مي توانيد از تكه هاي ميوه نيز استفاده كنيد.

 

پنكيك موزي شكلاتي:

پنكيك موزي شكلاتي يكي از انواع پنكيك است كه براي درست كردن آن مانند پنكيك خانگي عمل مي‌كنيم.

مواد لازم براي پنكيك موزي شكلاتي:

 • تخم‌ مرغ: ? عدد
 • شير پرچرب:? پيمانه
 • آرد سفيد: ? پيمانه
 • شكر: ? قاشق غذا خوري
 • كره: ?? گرم
 • نمك: يك چهارم قاشق چاي خوري
 • بكينگ پودر: نصف قاشق غذا خوري
 • خامه: به ميزان لازم
 • موز: ? عدد
 • شكلات صبحانه: به ميزان دلخواه

طرز تهيه پنكيك شكلاتي موزي:

 • تخم مرغ را در يك ظرف با شير پر چرب به ميزان ? پيمانه به هم مي‌زنيم.
 • كره را از قبل آب مي‌كنيم و به همراه شكر و نمك و بكينگ پودر به موادمان اضافه مي‌كنيم.
 • بكينگ پودر براي پف كردن پنكيك استفاده مي‌شود.
 • با همزن برقي اين مواد را مخلوط مي‌كنيم به گونه‌اي كه شكر كاملاً حل شود.
 • اينك زمان ريختن آرد سفيد گندم است. آرد را كم كم اضافه كرده و با مواد به وسيله همزن مخلوط مي‌نماييم.
 • ماهي‌تابه نچسب را روي شعله گاز قرار مي‌دهيم. زماني كه داغ شد، به اندازه يك ملاقه كوچك داخل ماهي‌تابه مي‌ريزيم.
 • زماني كه يك طرف پنكيك خودش را گرفت و به اصطلاح سرخ شد پنكيك را به طرف ديگر برمي‌گردانيم.
 • با مواد پنكيك در حدود ? عدد درست كرده و به صورت طبقه‌اي درون ظرف دلخواه براي سرو كردن، قرار مي‌دهيم.
 • روي لايه اول پنكيك خامه ريخته و موزها را ريز مي‌كنيم و روي خامه مي‌ريزيم.
 • لايه بعد پنكيك را قرار مي‌دهيم و مجدداً مواد را تكرار مي‌كنيم. زماني كه چند لايه از پنكيك را تزئين كرديم، شكلات صبحانه روي پنكيك ريخته و با چاي يا آب پرتقال براي صبحانه ميل مي‌كنيم.

طرز تهيه پنكيك باترميلك چگونه است؟

براي تهيه پنكيك باترميلك خيلي راحت مي‌توانيد به‌جاي شير، از باترميلك استفاده كنيد. اگر هم باترميلك در دسترس نداريد، مي‌توانيد از جايگزين‌هاي آن كه در زير توضيح داده شده، استفاده كنيد.

روش اول

? قاشق غذاخوري آبليمو به شير معمولي اضافه كنيد و بگذاريد ? دقيقه بماند. در اين زمان شير غليظ‌‌تر مي‌شود و مي‌توانيد از آن به‌جاي باترميلك استفاده كنيد.

روش دوم

يك قاشق غذاخوري سركه‌ي سفيد به شير معمولي اضافه كنيد و بعد از ? دقيقه كه غليظ‌تر شد، از آن به‌جاي باترميلك استفاده كنيد. يادتان باشد كه نمي‌توانيد از سركه‌اي به‌غير از سركه‌ي سفيد براي اين كار استفاده كنيد. سركه‌هاي ديگر مناسب نيستند.

روش سوم

? و ?/? قاشق چاي‌خوري كرم تارتار (كرم تارتار از پتاسيم هيدروژن تارتاريك درست مي‌شود و به‌همين‌دليل آن را كرم تارتار مي‌نامند. اين ماده براي پايداري ساختار سفيده‌ي تخم‌مرغ به كيك يا شيريني اضافه مي‌شود) به شير معمولي بيفزاييد و پس از ? دقيقه آن را به‌جاي باترميلك به‌كار بريد.

چگونه به اين دستور تهيه، بلوبري يا تكه‌هاي شكلات اضافه كنيم؟

مي‌توان لابه‌لاي پنكيك، شكلات يا بلوبري قرار داد يا زماني‌كه خمير پنكيك را روي ماهيتابه مي‌ريزيد، بلوبري يا شكلات را با طراحي و الگوهاي خاص مورد نظرتان روي آن بريزيد. با توجه به اين دستورِ تهيه‌ي پنكيك، نصف فنجان بلوبري يا شكلات نيمه‌شيرين اضافه كنيد. براي مشاهده ساير دستورهاي آشپزي به مجله آكالا با ادرس (www.blog.okala.com) مراجعه كنيد.

 

چند نمونه تزيين پنكيك:

براي تزيين پنكيك مي‌توان از شكلات آب شده، موز، توت‌فرنگي، انواع ميوه‌هاي كمپوتي و كنسروي استفاده كرد. كمپوت گيلاس و زردآلو به همراه خامه براي تزيين پنكيك گزينه خوبي است. پنكيك را معمولاً با آب پرتقال و چاي يا قهوه ميل مي‌كنند.

 

تزيين پنكيك با بلوبري:

 

تزيين پنكيك با توت‌فرنگي و خامه:

 

تزيين پنكيك شكلاتي:

 

تزيين پنكيك با شكلات:

نكات مهم در تهيه پنكيك خانگي:

 • مي‌توان به‌جاي آرد ساده از آرد گندم كامل هم استفاده كرد. فقط يادتان باشد كه نتيجه‌ي كار، پنكيكي ضخيم‌تر خواهد بود. مي‌توانيد فقط بخشي از آرد موردنياز را از نوع گندم كامل استفاده كنيد تا پنكيك، نرمي و تردي خود را ازدست ندهد
 • اگر دوست نداريد از شير در پنكيك استفاده كنيد، مي‌توانيد از آب به جاي آن استفاده كنيد. اما توصيه مي‌شود كه حتما از شير استفاده كنيد، زيرا هم طعم دلچسب تري به پنكيك شما مي‌دهد و همچنين باعث مي‌شود پنكيك شما تا مدت زمان زيادي نرم بماند.
 • در هنگام تهيه مايه پنكيك مي‌توانيد مقداري شكلات و يا بلوبري و يا موز به آن اضافه كنيد و يا هنگامي كه مايه را به تابه اضافه كرديد آنگاه شكلات، بلوبري يا موز را با طراحي دلخواه خودتان اضافه كنيد.
 • اگر حوصله اين را نداريد كه پنكيك‌ها را تك به تك سرخ كنيد، تمام مايه پنكيك را در تابه بريزيد و دو طرف آن را به خوبي سرخ كنيد. سپس بر روي يك سيني قرار دهيد و با استفاده از يك چاقو و يا يك گردبر پنكيك‌هاي دايره‌اي به وجود بياوريد.
 • دستور تهيه پنكيك خانگي كه در بالا براي شما گفته شد، مناسب ? عدد پنكيك است. در صورتي كه بخواهيد پنكيك‌هاي كمتر و يا بيشتري را درست كنيد، نسبت هاي مواد اوليه را تغيير دهيد

برچسب: دستور پخت پنكيك با عسل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۵:۴۵ توسط:صمن موضوع:

انواع جنس براي توليد كيف

چرم مصنوعي طرح‌دار از بهترين انجناس در توليد و ساخت كيف

چرم مصنوعي طرح‌دار يكي از انواع چرم مصنوعي است كه در كارخانه‌ها به‌صورت يك صفحه از طرح‌هاي متفاوت

مانند طرح پوست مار، طرح پوست كروكديل و طرح سنگي توليد مي‌شود.

براي توليد چرم مصنوعي طرح‌دار به حرارت و فشار بسيار بالايي نياز است.

قابل‌توجه طرفداران اين نوع چرم، قيمت طرح پوست مار به نسبت ساير چرم‌هاي مصنوعي كفش بسيار كمتر است.

حتما ببينيد  :   توليدي كيف زنانه

چرم مصنوعي اكليلي

چرم مصنوعي اكليلي از نظر مقاومت، درخشندگي و سطح برق و تنوع در رنگ‌پذيري بي‌نظير است.

اين چرم محبوب را در رنگ‌هايي چون قرمز، آبي، طلايي و نقره‌اي مي‌توانيد بيابيد.

در واقع مي‌توان گفت يكي از پركاربردترين و مورداستفاده‌ترين نوع چرم‌ مصنوعي موجود در بازار را چرم مصنوعي اكليلي دانست

كه بيشتر استفاده از آن را در توليد مبلمان، كيف، كفش و امثال آن‌ها مي‌توان مشاهده نمود.

حتما ببينيد  : توليدي كيف

چرم اشبالت مصنوعي

چرم اشبالت مصنوعي تركيبي از دو نوع چرم طبيعي و مصنوعي است. چرم اشبالت مصنوعي

معمولاً به‌صورت دورو بوده و در توليد كيف، كفش و كارهاي هنري و دستي در رنگ‌هاي مختلف بسيار كاربردي است.

چرم اشبالت مصنوعي در ظاهر پرز مانند است و ضخامت آت به حديد ? تا ? ميلي‌متر مي‌رسد. اگر شما مايل

به خريد چرم نوع اشبالت مصنوعي به عنوان چرم مصنوعي كفش هستيد حتماً به دنبال نوع باكيفيت از اين چرم باشيد.

كاربردهاي چرم مصنوعي در توليد انواع كيف

چرم مصنوعي با وجود كاربردهاي فراواني كه دارد، اخيراً بسيار رواج يافته است. قيمت ارزان به نسبت چرم طبيعي،

تنوع در طرح و رنگ، وزن بسيار سبك، سهولت در برش و داشتن بافت يكنواخت موجب محبوبيت در صنعت كيف سازي شده است.

از مهم‌ترين موارد كاربردي آن مي‌توان به استفاده از آن در توليد انواع كيف كوچك و بزرگ ، انواع كيف و كفش،

اشاره كرد

ويژگي ها

• چرم كفش: توليد انواع كفش ورزشي، كلاسيك مردانه، مجلسي زنانه و بچه‌گانه
• چرم كيف: توليد انواع كيف رسمي، اداري، مجلسي، ورزشي، مردانه، زنانه و بچه‌گانه و چمدان مسافرتي
• چرم مبل و صندلي: توليد روكش انواع مبل، صندلي و قابل استفاده در صنعت اتومبيل‌سازي و تزيينات داخلي
• چرم آستر: قابل استفاده در صنعت مبلمان جهت آستر مبل، صندلي استيل و صندلي ماشين. در صنعت پوشاك براي آستر لباس،

كيف و كفش. در صنعت فرش به‌منظور ترمز و كناره‌ي فرش. در بيمارستان به جهت روكش تخت بيمارستاني. گفتني است

حتما ببينيد  : توليدي كيف در تهران

پركاربردترين محصولات چرم مصنوعي در بخش چرم آستر است.
• پارچه‌هاي ضد آب (Waterproof): توليد و ساخت انواع چادر مسافرتي، چادر كاميون، سايبان فروشگاه‌ها و انواع كيف

و كفش مدرسه دخترانه و پسرانه
• روكش جلد يا گالينگور (Hardcover): استفاده در جهت تهيه‌ي روكش جلد كتاب، دفتر، سررسيد، زونكن و كاغذهاي ديواري.

استفاده از نوع مرغوب‌تر گالينگور به‌منظور توليد ست تبليغاتي سازماني مانند انواع تقويم و

دفتر تلفن. لازم به ذكر است گالينگور خارجي با وجود قيمت بسيار بالا به نسبت نموده داخلي، تنوع فراواني در طرح و رنگ دارد.
• چرم‌هاي متفرقه مانند چرم كرستي، لمينيت شده، گاگوليت و …: اين نوع چرم در عين ظرافت و شيكي، بسيار بادوام و مقاوم بوده است.

لينك صفحه :

http://arzankif.ir/tag/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87

سايت منبع :

arzankif.ir


برچسب: انواع جنس براي توليد كيف،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۱:۱۶ توسط:صمن موضوع:

از علم خود كسب درآمد كنيد

از علم خود كسب درآمد كنيد

احتمالا شما هم در كامپيوترتان يك سري فايل هاي ارزشمند مثل كتاب الكترونيكي، جزوات درسي، تحقيقات دانشگاهي، نمونه سوال، قالب سايت، ويدئو و حتي موسيقي هاي خاص و … داشته باشيد كه براي خيلي ها جذاب يا مورد نياز باشد. يا به طور مثال پروژه درسي كه در دانشگاه شديدا به آنها نياز داشتيد و آن را توليد كرديد الان براي شما بلااستفاده شده ولي ممكن است براي هزاران دانشجويي كه هم اكنون ترم اول هستند مورد نياز باشد و براحتي حاضر باشند براي تهيه آن به شما پول بپردازند.

روش هاي فروش

سايت  فروشگاه پروژه به عنوان اولين سايت فروش فايل هاي الكترونيكي داراي مجوز نماد اعتماد الكترونيكي و نماد ساماندهي رسانه هاي ديجيتال (لوگوي طلايي) با هدف كمك به ارتقا سطح علمي كشور و همچنين ايجاد محلي براي كسب درآمد براي محققين و پژوهشگران كشور راه اندازي شده است

 بدين صورت كه دانشجويان و يا پژوهشگران مي توانند با عضويت در سايت نتايج تجربيات ، تحقيقات و پژوهشهاي خود را در اختيار ديگران قرار دهند و همچنين ديگر دانشجويان و علاقمندان مي توانند با پرداخت هزينه از تجربه اي عزيزان استفاده نمايند.

در اين سايت هيچگونه پروژه اي براساس تعريف مشتري انجام نمي پذيرد و تمام پروژه ها، كتاب ها، ترجمه ها و ديگر مطالب آموزشي پروژه هايي هستند كه از قبل انجام گرفته اند و در اختيار عموم با قيمتي ثابت قرار گرفته اند.

از تمام عزيزان دعوت مي شود در صورتي كه پروژه و يا مطلب آموزشي دارند كه مي دانند براي ديگران ممكن است مفيد باشند با عضويت در سايت آن را در اختيار ديگران قرار دهند.

فايلهاي قابل فروش:

1-كتابهاي الكترونيك

2-انواع نمونه سوال

3-انواع نرم افزار موبايل و كامپيوتر

4-قالب و ماژول

5-اسكريپت

6-فايل و كتابهاي صوتي

7-پروژه هاي آماده

8-طرح هاي لايه باز فوتوشاپ

9-جزوات درسي

و . . .

بازاريابي براي فروش

در صورتي كه شما هيچ فايلي براي فروش نداريد پيشنهاد مي شود در سامانه بازاريابي فروش ثبت نام و نسبت به ايجاد كد بازاريابي فروش اقدام نماييد تا بتوانيد با استفاده از سيستم همكاري در فروش، از طريق فروش فايل هاي ديگر كاربران كسب درآمد نماييد. همچنين در صورتي كه داراي كانال تلگرامي ، صفحه اينستاگرام ، وبلاگ و يا وبسايتي هستيد مي توانيد از طريق قرار دادن كدهاي بازاريابي خود، بدون هيچگونه سرمايه گذاري، به درآمد بالايي برسيد. حداقل مبلغ پورسانت براي فايل هاي موجود در سيستم پنج درصد ميباشد.

http://enproject.ir


برچسب: از علم خود كسب درآمد كنيد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۴:۲۹ توسط:صمن موضوع:

اسپيكر بلوتوثي قابل حمل MG2

ميهن استور | متنوع ترين فروشگاه ايرانيان

 

 براي توضيحات بيشتر و دانلود بر روي عنوان زير كليك كنيد

اسپيكر بلوتوثي قابل حمل MG2

 


فروشندهه]]>


براي توضيحات بيشتر بر روي عنوان زير كليك كنيد
اسپيكر بلوتوثي قابل حمل MG2
برچسب: اسپيكربلوتوثيقابلحملMG2،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۲:۳۱ توسط:صمن موضوع:

از علم خود كسب درآمد كنيد

از علم خود كسب درآمد كنيد

احتمالا شما هم در كامپيوترتان يك سري فايل هاي ارزشمند مثل كتاب الكترونيكي، جزوات درسي، تحقيقات دانشگاهي، نمونه سوال، قالب سايت، ويدئو و حتي موسيقي هاي خاص و … داشته باشيد كه براي خيلي ها جذاب يا مورد نياز باشد. يا به طور مثال پروژه درسي كه در دانشگاه شديدا به آنها نياز داشتيد و آن را توليد كرديد الان براي شما بلااستفاده شده ولي ممكن است براي هزاران دانشجويي كه هم اكنون ترم اول هستند مورد نياز باشد و براحتي حاضر باشند براي تهيه آن به شما پول بپردازند.

روش هاي فروش

سايت  فروشگاه پروژه به عنوان اولين سايت فروش فايل هاي الكترونيكي داراي مجوز نماد اعتماد الكترونيكي و نماد ساماندهي رسانه هاي ديجيتال (لوگوي طلايي) با هدف كمك به ارتقا سطح علمي كشور و همچنين ايجاد محلي براي كسب درآمد براي محققين و پژوهشگران كشور راه اندازي شده است

 بدين صورت كه دانشجويان و يا پژوهشگران مي توانند با عضويت در سايت نتايج تجربيات ، تحقيقات و پژوهشهاي خود را در اختيار ديگران قرار دهند و همچنين ديگر دانشجويان و علاقمندان مي توانند با پرداخت هزينه از تجربه اي عزيزان استفاده نمايند.

در اين سايت هيچگونه پروژه اي براساس تعريف مشتري انجام نمي پذيرد و تمام پروژه ها، كتاب ها، ترجمه ها و ديگر مطالب آموزشي پروژه هايي هستند كه از قبل انجام گرفته اند و در اختيار عموم با قيمتي ثابت قرار گرفته اند.

از تمام عزيزان دعوت مي شود در صورتي كه پروژه و يا مطلب آموزشي دارند كه مي دانند براي ديگران ممكن است مفيد باشند با عضويت در سايت آن را در اختيار ديگران قرار دهند.

فايلهاي قابل فروش:

1-كتابهاي الكترونيك

2-انواع نمونه سوال

3-انواع نرم افزار موبايل و كامپيوتر

4-قالب و ماژول

5-اسكريپت

6-فايل و كتابهاي صوتي

7-پروژه هاي آماده

8-طرح هاي لايه باز فوتوشاپ

9-جزوات درسي

و . . .

بازاريابي براي فروش

در صورتي كه شما هيچ فايلي براي فروش نداريد پيشنهاد مي شود در سامانه بازاريابي فروش ثبت نام و نسبت به ايجاد كد بازاريابي فروش اقدام نماييد تا بتوانيد با استفاده از سيستم همكاري در فروش، از طريق فروش فايل هاي ديگر كاربران كسب درآمد نماييد. همچنين در صورتي كه داراي كانال تلگرامي ، صفحه اينستاگرام ، وبلاگ و يا وبسايتي هستيد مي توانيد از طريق قرار دادن كدهاي بازاريابي خود، بدون هيچگونه سرمايه گذاري، به درآمد بالايي برسيد. حداقل مبلغ پورسانت براي فايل هاي موجود در سيستم پنج درصد ميباشد.

http://enproject.ir


برچسب: از علم خود كسب درآمد كنيد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۵:۵۵ توسط:صمن موضوع: